Warsztaty PRZEBUDZENIE z Anią Rusowicz i Zaskocz mamę [maja 2021] + koncert

Warsztaty w naszej przestrzeni, podobnie jak koncerty, pozostaną z nami na stałe! Warsztatowy sezon 2021 rozpoczynamy od specjalnych warsztatów PRZEBUDZENIE. 

Warsztaty
przebudzenie

Warsztaty w dniach 14-16 maja 2021, poprowadzą dwie niesamowite kobiety, pełne pasji i niespożytej energii! Ania Rusowicz i Kinga z Zaskocz mamę przebudzą was po zimowym śnie i wprowadzą w wiosenny nastrój, pełen kreatywnych pomysłów na nadchodzące lato!

Ania Rusowicz i Zaskocz mamę

Warsztaty motywacyjno-rozwojowe w Folwarku Ruchenka

W programie warsztatów znajdziecie między innymi naukę tańca latino pod okiem profesjonalnej instruktorki, wprowadzenie w tematykę medytacji, szamańskie tańce przy ognisku wraz z koncertem bębnów, kąpiel w naszej gorącej bani, nauka plecenia makram i… tworzenie dekoracji do łąkowego koncertu Ani Rusowicz! 

Warsztaty to aż trzy dni przepełnione przeróżnymi aktywnościami.

W ramach warsztatów zapewnione jest wyżywienie oraz  nocleg pod gwiazdami, który zapamiętacie do końca życia – w naszych polnych domkach wypoczywa się doskonale po dniu atrakcji!

O polnych domkach więcej przeczytacie tutaj:

https://folwarkruchenka.pl/klimatyczne-noclegi-na-mazowszu-agroturystyka-na-podlasiu/

Zdjęcia z Łąkowego koncertu Ani Rusowicz

ph. Rafał Bojar
ph. Rafał Bojar
ph. Rafał Bojar
ph. Rafał Bojar
ph. Rafał Bojar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.