Polne domki

agroturystyka mazowieckie

Nocleg w Folwarku Ruchenka możliwy jest wyłącznie podczas przyjęć lub warsztatów, dla uczestników i organizatorów.
Nie mamy indywidualnej oferty.

Szalenie Wam dziękujemy, że myślicie o nas przy tak wielu okazjach.Noclegi mazowieckie. Agroturystyka i stodoła niedaleko Warszawy

Pokoje gościnne

Agroturystyka blisko Warszawy
Budując charakter naszych pokoi gościnnych, chcieliśmy by korespondował z tradycją – Folwark Ruchenka położony jest na pograniczu Mazowsza i Podlasia. Nic więc dziwnego, że stworzyliśmy nieco surowe wnętrza, przywodzące na myśl dawne izby i sielskie życie na wsi. 

Polne domki

Klimatyczne noclegi w okolicy Warszawy
Polne domki, to przede wszystkim bliskość natury, wschody słońca, bez konieczności wynurzania się z pościeli i noce pełne gwiazd (które nad Ruchenką zawsze świecą najjaśniej w okolicy!)

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.