Łąkowy koncert Baranovskiego w Folwarku Ruchence

Czy jest wśród nas ktoś, kto nie zapamięta 2020 roku? Nam ten nietypowy czas, przyniósł zupełnie nowe doświadczenia. Nadaliśmy Ruchence zupełnie inne oblicze. I tak, w tym roku różniącym się od wszystkich, oprócz wesel organizować zaczęliśmy także nasze łąkowe koncerty.

baranovski

Z Wojtkiem Baranowskim znaliśmy się już wcześniej i wiedzieliśmy, że to jest artysta, który po prostu musi zagrać w cyklu naszych łąkowych koncertów 2020. Lawina organizacyjna ruszyła jednak zaledwie…3 tygodnie przed datą koncertu!

wspaniały reportaż:
Projekt35 

 odjechane video: Pepa Films 

cudne, łąkowe dekoracje: Madzia z
Kwiatów Kilka

 piękny, retro kamper:
Ada, Sławek, Natalka i Babcia

Folwarku Ruchenka – miejsce na plenerowy koncert w województwie mazowieckim

Wiedzieliśmy, że koncerty zostaną już na stałe w Ruchence, kiedy udało się przez ten czas zorganizować i skoordynować działania promocyjne, kwestie techniczne, jak i całą scenografię koncertu! No zwyczajnie, kochamy ten klimat całym sercem!

Koncert Baranovskiego, który odbył się 16 sierpnia 2020 pełen był pozytywnej energii, szaleństwa, tańca i bliskości między artystami, a publicznością. Zdradzimy Wam, że cały zespół Baranovskiego zgodnie orzekł, po koncercie, że jeszcze nigdzie nie zagrali tylu bisów! I niech to Was zachęci to obejrzenia fotorelacji Łukasza Zyśka i trailera, zrealizowanego z wydarzenia przez Pepa Films.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.