Łąkowy koncert Kwiatu Jabłoni w Folwarku Ruchenka!

Po nietypowym dla nas sezonie 2020, kiedy to zamarzyliśmy o organizowaniu na naszym terenie łąkowych koncertów, wiedzieliśmy, że zostaną z nami na dłużej. Na sezon 2021 zaplanowaliśmy dla was moc muzycznych atrakcji i wracamy z łąkowymi koncertami.

koncert
Kwiat Jabłoni

12 czerwca odbył się długo wyczekiwany koncert Kwiatu Jabłoni! 

Kwiat Jabłoni to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych obecnie zespołów muzycznych młodego pokolenia w Polsce. I gwarantujemy Wam, że koncert Kasi i Jacka w naszej wyjątkowej przestrzeni to będzie prawdziwa magia!

Łąkowy koncert
Kwiat Jabłoni

Wracamy do Was z letnim powiewem! Mamy dla Was coś wspaniałego, a bo podsumowującego przewspaniały koncert @kwiatjabloni który wydarzył się w czerwcu. Co to była na energia! Oni są niesamowici. Nasza radość nie gaśnie. Jesteśmy przeszczęśliwi, że udało się połączyć nasze światy. A od Was wiemy, że te światy udało się połączyć wyjątkowo wspaniale. Koncert przecudowny zobaczcie tylko. ♥️

Wkrótce ogłoszenia koncertów 2022: https://koncerty.folwarkruchenka.pl/koncerty/ 

ph. Charlottesse
ph. Charlottesse
ph. Charlottesse
ph. Charlottesse
ph. Charlottesse
ph. Charlottesse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.