NATALIA PRZYBYSZ

Łąkowy koncert
NATALIA PRZYBYSZ x Folwark Ruchenka

OSTATNIE BILETY

Natalia Przybysz wraca do Ruchenki

Kilka miesięcy temu Natalia Przybysz postanowiła zabrać swój zespół: Jurka, Mateusza, Pata i Kubę oraz reżyserkę i fotografkę Silvię Pogodę na grecką wyspę Hydra do szczególnego domu-studia.

Artyści na pewien czas wylądowali w domu twórczym – miejscu, które kiedyś było starą fabryką dywanów. Mieszkali, tworzyli i pracowali wspólnie. To właśnie tam powstała też znaczna część albumu „TAM”. Pełna forma nagrań została „domknięta” już po powrocie do Polski, czego efektem jest premiera płyty, która – jak przyznaje sama artystka – stanowi swoisty zapis podróży – rozumianych w dowolny sposób. To próba przełamania powszechnie słyszanego – „jest tylko teraz” i „bycia w teraźniejszości”.

Do zobaczenia, będzie wspaniale!

Łąkowy koncert w Ruchence

Tak wyglądał nasz pierwszy koncert z Natalią Przybysz, w sierpniu 2022r.

Natalia Przybysz

Piątek, 09 sierpnia 2024.

Bilety dostępne

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.