ANITA LIPNICKA

Łąkowy koncert
ANITA LIPNICKA x Folwark Ruchenka

KONCERT WYPRZEDANY - SOLD OUT

Finałowy koncert trasy „Śnienie”

Anita Lipnicka po 3 latach wraca do Ruchenki!
Pamiętacie te dwa wspaniałe koncerty w 2021 roku?
Oba SOLD OUT.

Mamy do Anity wielką wdzięczność za wszystko co nas połączyło, dlatego z wielką radością zapraszamy na koncert, który będzie finałem trasy promującej nową płytę „Śnienie”.

„Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!” – tak swoje jesienne występy zapowiada Anita. A tak wspomina ostatni występ w Folwarku Ruchenka: „Zawsze ciągnęło mnie w dzikość, w naturę… Śpiewam od ponad ćwierć wieku, i jak tak czytam własne teksty piosenek, to właśnie obrazki przyrodnicze przewijają się tam najczęściej, służąc mi jako metafory do opowiadania o różnych stanach duszy… Tym bardziej wymownie było mi wczoraj świętować 25-lecie mojej pracy artystycznej w trawie, pod gołym niebem, w cudownym miejscu Folwark Ruchenka! Dopiero w tej scenerii wszystkie słowa i dźwięki koncertu z trasy Intymnie wybrzmiały z odpowiednią siłą i dozą emocji! Dziękuję Lence i Marcinowi za zaproszenie. To była mega przyjemność (musimy to powtórzyć)” – Anita Lipnicka

Idąc za złożoną niegdyś obietnicą – powtarzamy i zapraszamy Was na wieczór w Ruchence wprost ze snu naszego i Anity Lipnickiej!

Anita Lipnicka – Zanim zrozumiesz
DVD z Folwarku Ruchenka
Po 25 latach na scenie Anita wydała pierwsze koncertowe DVD – nagrane właśnie w Folwarku Ruchenka.
Tutaj relacja: https://www.instagram.com/…/highlights/18105530365258001/

Anita Lipnicka „Intymnie” | DVD z Ruchenki
Zarejestrowany w niezwykłych warunkach z udziałem publiczności koncert stanowił część jubileuszowej trasy Intymnie, w którą Anita wyruszyła z początkiem 2020 roku, a której zakończenie nastąpiło w lutym 2022. Na scenie, oprócz stałego zespołu, tym razem towarzyszy jej smyczkowe trio oraz baśniowa scenografia będąca wizualnym dopełnieniem akustycznych aranżacji, w jakich Anita prezentuje swoje największe przeboje oraz mniej znane piosenki z 25 lat swojej twórczej działalności.

Tutaj link do zakupu płyty <<

Anita Lipnicka

Piątek, 14 czerwca 2024.

Sold out

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.