koncert w stodole Sorry Boys stodoła pod Warszawą

Koncert łąkowy Sorry Boys

Wymyśliliśmy sobie kilka miesięcy temu mikrokosmos w Folwarku Ruchenka. 
A my jak coś zobaczymy oczyma wyobraźni to już nie ma odwrotu …

Sorry Boys

Folwark Ruchenka w okolicach Warszawy

Czy jest wśród nas ktoś, kto nie zapamięta 2020 roku? Nam ten nietypowy czas, przyniósł zupełnie nowe doświadczenia. Nadaliśmy Ruchence zupełnie inne oblicze. I tak, w tym roku różniącym się od wszystkich, oprócz wesel organizować zaczęliśmy także nasze łąkowe koncerty.

@sorryboysmusic

Piękne zdjęcia wykonał Łukasz Zyśk: 
http://www.projekt35.pl/ 
@projekt35photography ?

Jak to się zaczęło? Pierwszy koncert plenerowy w Folwarku Ruchence – koncert plenerowy tak blisko Warszawy!

Sorry Boys zagrali u nas w 2020, jako pierwsi – 18 lipca. Sami nie mogliśmy uwierzyć, że uczestniczymy w tak niezwykłym koncercie, w miejscu, które kochamy i tworzymy z sercem i oddaniem. Takie chwile wynagradzają nam wszelkie trudności i ładują pozytywną energią i zapałem do ciągłego rozwoju Folwarku Ruchenki!

Bela Komoszyńska wraz z całym zespołem rozgrzała publiczność i zaprosiła nas do swojego magicznego świata. Koncert Sorry Boys zapamiętamy jako wydarzenie nie tylko muzyczne, ale i performatywne! Ta teatralność sprawia, że łąkowe koncerty w naszej przestrzeni są jedyne w swoim rodzaju!

Podczas koncertu zrealizowany został oficjalny teledysk zespołu Sorry Boys do tytułowej piosenki z płyty “Miłość”. Za realizację klipu odpowiadał Rafał Bojar @one.story.hero

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.