Sorry Boys – Koncert sylwestrowy online

Sorry Boys zagrali dla nas magiczny koncert plenerowy w lipcu tego nietypowego roku i wtedy uwierzyliśmy, że wszystko w Ruchence jest możliwe.

Sorry Boys

 Live Streamᴴᴰ z Folwarku Ruchenka

Na przekór światu zaprosiliśmy Was na najpiękniejszego koncertowego Sylwestra 2020 w formie online. Specjalny, obłędnie klimatyczny występ Sorry Boys w Waszych domach wśród bliskich to było idealne powitanie Nowego 2021 roku.

Piękne zdjęcia wykonała Marta Kowalska ?

Sorry Boys – Koncert sylwestrowy online

Pomysł na koncert ze stodoły online w sylwestrową noc, natychmiast skradł nasze serca. Od pomysłu, bardzo szybko przeszliśmy do realizacji.

Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z dbałością o każdy szczegół przygotowaliśmy w naszej stodole na koncert wyjątkową, karnawałową scenografię. Były maski, piękne fryzury, barwne stroje i mnóstwo świec w klimatycznych kandelabrach!

Live stream z koncertu (który spędzał nam sen z powiek, przed sylwestrową nocą) nie zawiódł i mogliśmy połączyć się z naszymi widzami w ten szczególny wieczór. Wierzcie lub nie – i tak czuliśmy Waszą energię!

Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody z koncertami w stodole! Wszystkich szukających niezapomnianych wrażeń nieopodal Warszawy zapraszamy do Ruchenki! Śledźcie nasze działania w 2021 roku, szykujemy dla Was dużo emocjonujących wydarzeń!

Koncert sylwestrowy Sorry Boys Bela Komaszyńska

 

Zrób pierwszy krok

Dołącz do naszej tajnej grupy koncertowej

 

W pierwszej kolejności dostaniesz możliwość zakupu biletów dla siebie i swoich przyjaciół. Każdego roku odbywa się kilka koncertów, dlatego trzeba być czujnym.Gratulacje.

Twój mail właśnie trafił do naszej tajnej grupy koncertowej. Będziemy informowali Cię o nadchodzących koncertach w Folwarku Ruchenka. Bądź otwarty na duże emocje! Pozdrawiamy Lena i Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.