Ania Rusowicz, świat czarów, baśni i legend

„Aniu każdy koncert rozpoczynamy wyjątkowo i zaskakująco. Ciebie chcielibyśmy wnieść na scenę…cisza w słuchawce, żeby po chwili usłyszeć „SUPER! Lubię takie szalone rzeczy!”

ania rusowicz

Na trzeci koncert w naszej łąkowej przestrzeni zaprosiliśmy samą Anię Rusowicz. Kiedy rok wcześniej na swoich prywatnych kontach na Instagramie, zdarzało nam się udostępniać nagrania, z wykorzystaniem piosenek Ani w postaci muzycznego tła, nie przypuszczaliśmy, że w 2020 właśnie ta artystka, zagra koncert przed naszą stodołą!

wspaniały reportaż. Rafał Bojar

dekoracje kwiatowe. Kwiatów Kilka 

Koncert Ani Rusowicz – jak wyglądają nasze koncerty plenerowe w okolicach Warszawy?

Ania, entuzjastycznie zareagowała na propozycję plenerowego koncertu pod Warszawą, w Ruchence, twierdząc, że „lubi takie szalone rzeczy!”.  I coż to był za koncert! 10 września 2020, podczas plenerowego koncertu wytworzyła się naprawdę kosmiczna energia.  Podczas naszych łąkowych wydarzeń muzycznych najpiękniejsze jest to, że publiczność kontakt z artystami ma na wyciągnięcie ręki.

Spójrzcie tylko na fotorelację z koncertu przed stodołą!

Podczas koncertu został nagrany cudowny trailer z występu zespołu Ani Rusowicz.
Film zrealizował Michał Wedding Shot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie. Copyright © 2024 / Folwark Ruchenka- All rights reserved. Projekt i wykonanie: whitesite.pl Ruchenka to nietypowe miejsce na wesele niedaleko Warszawy. Drewniana stodoła na alternatywne wesele w stylu slow mazowieckie.