Rustykalne wesele cieszą się ogromnym zainteresowaniem za oceanem, w Polsce również coraz częściej oglądamy przyjęcia inspirowane właśnie tym stylem, stylem rustykalnym. Naturalny, niepowtarzalny, delikatny klimat może stać się inspiracją dla motywu przewodniego ślubu i wesela. Drewno, kwiaty, proste tkaniny, koronki i jasne kolory to szereg elementów, które stworzą niezapomniane, rustykalne wesele.

Natura ponad wszystko

To co stanowi podstawę dla klimatu przyjęcia z rustykalną nutą to natura. Co wyróżnia styl rustykalny? Przede wszystkim dużo drewna. Miejsce przyjęcia to jedno, ale i dodatki to kluczowy aspekt tego klimatu – palety, skrzynki, ramki, beczki, koronki, jutowe sznurki, słoiki, sezonowe owoce i warzywa. Królują kolory ziemi – stonowane, często zieleń połączona z pastelami.

Rustykalne sale weselne

Do pełni szczęścia potrzebne jest odpowiednie miejsce. Świetnie sprawdzają się ogrody, drewniane chaty, dworki. Jednak najlepszy wyjściem jest stodoła. Miejsce to najbardziej nawiązuje do tradycji i przyrody. Stodoła na wesele to recepta na cudowne przyjęcie, co sprawi, że wszystko będzie spójne z całością. Jest już w Polsce kilka miejsc, oferujących piękne warunki do organizacji takich przyjęć. Nasza stodoła na wesele w stylu rustykalnym spełni wszelkie oczekiwania, oczarowując pięknem na każdym kroku.
Jesteśmy zachwyceni młodymi parami, które tak naturalne i niewymuszenie świętują ten dzień z najbliższymi. Panny młode w zwiewnych sukienkach, w wiankach, panowie najchętniej w stroju casualowym, bez marynarek, w drewnianych muszkach – spacerują po lasach, polach, ogrodach. Przepięknie!

Dlatego właśnie uwielbiamy zasadę – mniej, znaczy więcej!

 

Za uwagę dziękuje: Lena Kołodziejak, Dekoracje z drewna
(https://www.facebook.com/Dekoracje-z-drewna-1669551549960277/)

 

1-rustykalne-wesle-w-stodole   3-plenerowe-wesele-mazowieckie-warszawa   2-rustykalne-wesle-w-namiocie-stodole   4-rustykalne-wesle-slub-wegrow   5-folwark-ruchenka-rustykalne-wesele-siedlce   9-rustykalne-wesle-w-stodole   10-slub-koscielny-plenerowy-folwark   7-rustykalne-wesle-w-stodole-sokolow-podlaski   8-wesle-w-stodole-folwark-wasowo   6-rustykalne-wesle-siedlce   11-stara-oranzeria-wesele-plenerowe

 

Zdjęcia pobrano z Pinterest.com